• YDS-Deneme
  • ispanyolca
  • 60_indirim
  • YDS
  • Come_to_DIALOGUE
  • Memur-Sen
  • YDS
  • ALMANCA
  • LYS-5
  • proficiency
  • Junior_2016_Eylul
Menü

DIALOGUE İş İngilizcesi (Business English)

İyi düzeyde İngilizce bilmek iş dünyası için kimi zaman yeterli olmamaktadır. İş hayatı için gereken İngilizce yazışma, telefon görüşmesi yapma, raporlama ve sunum yapma tekniklerini bilmek ve o iş dalında kullanılan jargona hakim olmak gerekmektedir. İş İngilizcesi alanında uzman Türk ve yabancı (native speaker) eğitmenlerimiz tarafından sunulan bu eğitimlerimize başlamadan önce ihtiyaç analizi (needs analysis) yapılmakta ve iş hayatında ihtiyaç duyulan tüm beceriler öğrencilerimize kazandırılmaktadır.

Genel Ofis İngilizcesi

Bu programda öğrenciler İngilizceyi genel bir ofis ortamında kullanıldığı şekliyle öğrenirler. Sınıf içerisinde öğretmen, ofis kurgusu oluşturarak iletişim için en etkili metotları hem yazılı hem sözlü olarak farklı ofis ortamları için anlatır. Öğrencilerin ihtiyaç analizleri doğrultusunda şekillendirilebilen bu programlar, güncel İngilizce eğitim kaynaklarıyla desteklenmektedir.

Pazarlama (Marketing) İngilizcesi

İş dünyası İngilizceyi etkili bir şekilde kullanabilmeyi gerektirir. Marketing English eğitimlerimizi alan öğrencilerimiz pazarlama ve satış ekiplerine doğrudan katılabilecek bilgi seviyesine erişirler. Bu eğitimlerimiz İş İngilizcesi alanında uzman, deneyimli öğretmenlerle verilmektedir.

İthalat - İhracat İngilizcesi

Uluslararası ticaretin dili İngilizcedir. Bu programda öğrencilerimiz, İngilizce konuşan müşteri, tedarikçi ve iş ortaklarıyla nasıl iletişim kuracakları ve karşılarına çıkabilecek zorlukları nasıl çözebilecekleri konularında eğitim alırlar.

Turizm İngilizcesi

Her yıl artan bir hızla büyüyen ve yeni iş imkanları sunan turizm sektörü, kendini dil alanında geliştirmiş iş gücüne ihtiyaç duymaktadır. Bu sektör için hazırlanmış kaynaklarla verilen eğitimde, öğrenciler İngilizce eğitimlerine temel seviyeden bile başlayabilirler. Program içeriği öğrencilerin ihtiyaç analizlerine göre şekillendirilebilmektedir. Turizm sektöründe kariyer hedefleyenlerin katılması gereken bir programdır.

Medikal İngilizce

Tamamen tıp alanında çalışanlara yönelik olarak tasarlanmış, özellikle uluslararası hizmet veren hastane ve profesyonel tıbbi kurumların talep ettikleri bir programdır. İngilizce medikal terminolojiyi öğrenmek isteyen doktor ve tıp öğrencilerinin talep ettikleri bu programın içeriği ihtiyaç analizlerine göre şekillendirilebilmektedir. Bu programda öğrencilerin tıbbi metin okumaları ve raporlar yazabilmeleri sağlanırken ek olarak sunum yapma becerileri de geliştirilmektedir.

Öğrencilerimizden Yorumlar
gulce_cansun_bektas
semiha_bektas
button_previous
alican_gedik
DIALOGUE İngilizce Kursu Müdürlüğü'ne...
Yaklaşık on aydır kurumunuza devam etmekteyim. Özellikle belirtmek isterim ki Serkan Teacher gibi hakikaten kendisini öğretmeye adamış öğretmenleriniz var. Bununla birlikte bize her alanda yardımcı olan Kübra Hanım gibi, Orhan Bey gibi personeliniz var. Olması gerektiği gibi bir İngilizce kursuna sahip olduğumu düşünüyorum.
İngilizce eğitimimi deneyimli ve öğretmeyi kendine esas amaç edinen öğretmenleri ve güler yüzlü personeliyle bana sunan DIALOGUE'a teşekkürler.
Alican GEDİK (Serbest Meslek)
button_next
Referanslarımızdan Bazıları
İSTANBUL
FATİH
Akdeniz Cad. No:69
(0212) 621 7062
fatih@dialogue.com.tr
İSTANBUL
BAŞAKŞEHİR
5. Etap 2. Kısım Başakcenter AVM
(0212) 217 3434
basaksehir@dialogue.com.tr
TÜRKİYE
KURUMSAL
Akdeniz Cad. No:69
(0212) 570 3060
kurumsal@dialogue.com.tr
Haritada görmek istediğiniz şubeyi tıklayın
chat CANLI DESTEK
Yeni Mesaj
-

Tüm Hakları Saklıdır. | Copyright© 2020 Dialogue İngilizce Almanca Yabancı Dil Okulları
comodo_SSL